Esperal Katowice / Śląsk

 

Doświadczenie

Działamy nieprzerwanie od 1995 roku

 

Pełna dyskrecja

Wizyty lekarskie z dojazdem do pacjenta

Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o. jest kontynuacją działań Agencji Usług Medycznych Panaceum, która od 1995 r. pomaga osobom uzależnionym i Ich bliskim w walce z chorobą.

Świadczymy usługi dla osób uzależnionych od alkoholu oraz ich rodzin. W naszej ofercie odnajdą Państwo fachową pomoc, w ramach której oferujemy: leczenie alkoholizmu, nikotynizm, uzależnienie od hazardu, leczenie depresji. Przeprowadzana przez nas terapia uzależnień skierowana jest do osób, które już od dłuższego czasu borykają się z problemami, nie radząc sobie samodzielnie z trudnościami.
W ramach terapii wykonujemy implantację Esperalu, wymuszając w ten sposób okresową abstynencję. Terapia prowadzona jest w oparciu o najnowsze metody leczenia choroby alkoholowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Oferta jest przygotowana z myślą o Pacjentach indywidualnych, jak i zakładach pracy. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Indywidualne podejście do Pacjenta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym Pacjentów poziomie. Zapewniamy dyskrecję !

Panaceum - wszywka alkoholowa Esperal Katowice

CAŁODOBOWA INFOLINIA
32 251 83 63

Pacjentów przyjmujemy w gabinetach w:

  • Katowicach
  • Sosnowcu
  • Chorzowie
  • Tychach

po uprzednim umówieniu wizyty.

NASZ GABINET

Gabinet Panaceum - Esperal Katowice
Panaceum - gabinet w Katowicach - Esperal Śląsk